Anasayfa / Evde Ek Gelir / Hangi İşleri Yaparsanız Kısa Sürede Nasıl Para Kazanırsınız?

Hangi İşleri Yaparsanız Kısa Sürede Nasıl Para Kazanırsınız?

Aldığınız maaşın yetmediği, giderlerinizin arttığı dönemlerdesiniz. Bir şekilde extra gelir elde etmeniz gerekiyor. Ya da bebeğiniz var ve evden çalışmalısınız. İnternette para kazanmanın yollarını araştırdınız, karşınıza bu makale çıktı. Öyleyse size konuyla ilgili detaylı bilgi verelim.

Katalogdan Ürün Satışı

Bu yöntem, özellikle ev hanımları arasında yaygın olan, en bilinen yöntemlerden birisidir. Bazı kozmetik ve sağlık firmaları, ürünlerini satmanız için size kataloglarını yollayabilir. Siz de, evde arkadaşlarınıza veya misafirliğe gittiğiniz yerlerdeki kişilere katalog göstererek ürün satabilirsiniz. Ürünler telefon veya internet yoluyla sipariş verilip, kargoyla kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bu şekilde sattığınız ürün üzerinde %30-%40 arası ek gelir elde etmeniz mümkün.

Makale Yazmak

Eğer dilinize ve kaleminize güveniyorsanız, tercih edebileceğiniz yöntemlerden birisidir. Bu işle ilgili internette araştırma yaptığınızda, karşınıza birçok site çıkacaktır. Detaylı bir araştırma yaparak, hangi firmaların güvenilir olduğunu, kaç kelime için ne kadar ödediklerini, ödemeleri ne sıklıkta ve ne şekilde yaptıklarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu işte kazanacağınız ücret, bilgisayarınızın başında geçireceğiniz zaman ile doğru orantılıdır. Kısa sürede yükselebilir, iyi paralar kazanabilirsiniz.

Blog Açmak

Son zamanlarda popüler olan yöntemlerden birisi de blog açmak. Blog, insanların kendilerini özgürce ifade edebildikleri bir mecra, ancak konuların ilgi çekici olması gerekiyor. Bu da takipçilerinizin artmasını sağlayacaktır. Bu şekilde, size örnek ürünler göndererek pazarlamasını yapmanızı isteyecek markalara ulaşabilirsiniz. Bu tip antlaşmalar da, ürün karşılığı reklam veya bir meblağ karşılığı reklam olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca blogunuzun takip ediliyor olması, sitenizin belli noktalarına reklam vermek isteyecek kişileri de karşınıza çıkaracaktır.

Evde Boncuk – Kalem – Davetiye İşleri

En çok tercih edilen, ancak genelde ekipler kurularak yapılabilen bir iştir. Büyük firmalar ile anlaşarak onların el emeği olan işlerini kendi evinizde yapabilirsiniz. Bu tip evde ek işlerde ürünler size teslim edilir, belli bir süre içerisinde bitirmeniz beklenir ve yine sizden aynı şekilde teslim alınır. Bu işlerde, işi zamanında yetiştirmek çok önemlidir. Davetiye, nikah şekeri, kalem, mandal yapımı gibi işlere internetten araştırma ile ulaşmanız mümkün.


About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir