Anasayfa / Evde Ek Gelir / Oriflame Ev hanımlarına İş İmkanı Sunuyor

Oriflame Ev hanımlarına İş İmkanı Sunuyor

Merhaba, sizlere evde iş, evden iş imkanları hakkında bilgiler sunan evde ek gelir imkanı ekibi olarak bugün sizlere ülkemizde 20yılı aşkın süredir faaliyette olan ve yüzbinlerce kadınımıza ek iş, evde iş, iş imkanı sunan Oriflame Kozmetik iş fırsatı hakkında sizlere bilgiler sunacağız.
1. Adım: Oriflame Danışmanı Olmak
2. Adım: Oriflame ürünlerinin satışını gerçekleştirmek.
3. Adım: Tavsiye ederek satış ekibinizi oluşturmak.
Ek Gelir,
Kişisel Gelişim,
Maddi Özgürlük,
Daha Fazla Boş Zaman
Yeni İnsanlarla Tanışmak
Rüya Gibi Tatiller
Kendi İşinin Sahibi Olmak
Önceliğiniz yukarıdakilerden hangisi ile Oriflame size bunu sunacaktır.
Herkes bir Oriflame Güzellik Danışmanı olabilmektedir. Oriflame İş fırsatı benzersizdir. Güzellik Danışmanı olmanın sağladığı olağanüstü esneklik sayesinde, hem varsa eşinize ve sevdiklerinize, hem de kendinize vakit ayırabilecek, hem de eşsiz bir iş fırsatına kavuşmuş olucaksınız.
Oriflame farklı yaşam tarzlarına uygunluk gösterir. İster ek gelir sağlamak, isterseniz de full-time çalışarak bir iş kurmak ya da ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur! Full time ya da parti time çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir anne de olsanız, çalışma saatlerini kendiniz belirleyip kendi işinizin patronunu olabilirsiniz! Her ay kazanacağınız paranın miktarını siz belirlersiniz. Bu tamamen göstereceğiniz performansa bağlı. Seçkin oriflame ürünlerinden size özel indirimlerle istifade ederken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa edebileceksiniz. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma imkanınızda bulunmakta.
Ayrıca büyük bir kısmı tamamen ücretsiz olan eğitimler ve etkinlikler sayesinde, kişisel ve mesleki olarak gelişim fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir maddi riskiniz olmadan, sürekli olarak güzellik ve moda akımları hakkında bilgi sahibi olabilecesiniz.
Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha tecrübeli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame’i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir