Anasayfa / Evde Ek Gelir / Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz İş Fikirleri

Bir işletmeyi başlatmak istediğinizde sıkı bir bütçeyle sınırlı olabilirsiniz, ancak bu herhangi bir seçeneğinizin olmadığı anlamına gelmez. Doğru beceriler kombinasyonunuz varsa, iş ahlakı ve pazarlama bilgisi bir işe çok az para ile başlamak mümkündür. Parasız bir şekilde sıfırdan başlayarak önemli yerlere gelmiş büyük paralar kazanmış insan örnekleri bulmak zor değil ve bunlar sınırlı sayıda da değil hemen hemen her gün haberlerde bu tarz başarı öyküleri okuyoruz. Peki nasıl sermaye olmadan iş kurulur?

Bir şey satmak.

Hiçbir şey yapmak istemiyorsanız (veya kendinizi yaratıcı bir kişi olarak görmüyorsanız), pek çok işletme sahibi büyük işletmeler kazanmış, daha önce yapılmış ürünler satılacaktır. Bu, çeşitli şekillerde veya kanallarla yapılabilir. Sizin için tüm sipariş karşılama yapacak açılan nakliye şirketleri ile bir online mağaza ve ortak ayarlayın. Online e-ticaret platformundan bu ürünleri satabilirsiniz  Tasarruf mağazaları ve garaj satışları Nerede bakılacağını biliyorsanız, kıymetli ev mağazalarında, antika dükkanlarında, bit pazarlarında ve garaj satışlarında öğeler bulabilir ve bunları çevrimiçi ya da yerel topluluğunuzda sattıklarından daha fazla satabilirsiniz. 

Hizmetlerinizi satın.

Çok az başlangıç ​​sermayeli bir işletmeye başlamanın bir yolu, fiziksel bir ürün yerine hizmet satmaktır. Arka planınıza ve ilgi alanlarınıza bağlı olarak sunabileceğiniz çok çeşitli hizmetler var.

Hizmetlerinizi satıyorsanız, adınızı ve şirketinizin, hizmete ihtiyaç duyabilecek kişilerin önünde olmasını sağlamak için bir marka planına ihtiyacınız olacaktır. Hizmetlerinizi tanıtmak için ücretsiz olan bazı yerler bulabilirsiniz.İşinizin örneklerini göstermek, deneyiminizi listelemek ve ziyaretçilerinizi çizmek için endüstriniz hakkında blog yayınlamak için bir web siteniz olması da yararlı olur. 

Düşük maliyetli hizmetleri kullanın.
Daha önce de belirtildiği gibi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için ücretsiz internet sitelerini kullanabilirsiniz. Kendi şirketinizi oluşturmak için de bu platformları da kullanabilirsiniz. Örneğin, birçok tasarımcı kendi tasarımlarını internet üzerinden para karşılığı satıyor ve yeni girişimci iş fikirleri buluyor.

Marka bilinci oluşturma materyalleri, basılı ürünler veya diğer gerekli öğeleri çok fazla maliyet tutmadan almanın harika bir yoludur internet. Ek tasarruf için herhangi bir çevrimiçi perakende mağazasında arayın. Bir işe başlamak, için marifet ve bir tutku gerektirir. Eğer bunlar içinizde varsa gerisi gelecektir.


About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir