Anasayfa / Evde Ek Gelir / Sizde Bayilik Alın İş Sahibi Olun

Sizde Bayilik Alın İş Sahibi Olun

Ticaret yapmayı düşünüyorsanız fakat büyük firmalarla yarışamam batarım diye düşünüyorsanız o zaman sizde bayilik olun kalıcı iş sahibi olun bayilik veren firmalardan bayilik alarak ticaret yapabilirsiniz ve büyük firma olduğu için mutlaka müşteriniz daha fazla olacaktır. Girişimci iş fikirleri arasında bayilik almak en mantıklı olanıdır. İyi bir araştırma yaparsanız göreceksiniz ki sermayesiz bayilik veren firmalar vardır. Sermayesiz işler nelerdir diye soruyorsanız bayilik veren firmalar tam size göredir.

Sermayesiz bayilik veren firmalar bulup onlarla anlaşabilirsiniz ve yeni bir iş sahibi olursunuz. Fakat oldu ki bulamadınız sermayesiz bayilik veren firmaları o zaman yapmanız gereken girişimci iş fikirlerini bulup kendiniz ticaret yapmanız gerekmektedir. Sermayesiz işler nelerdir diye soruyorsanız sermayesiz hiçbir iş yoktur sadece çok az sermeye ile iş yapmak vardır. Diğer seçeneklere göre iş yapmak için bayilik almak işi mantıklıdır. Büyük firmalardın bayiliğini alarak iş yapabilirsiniz. Örneğin istikbal markasının ya da başka büyük marka battal bey markasının bayiliğini yaparak iş yapabilirsiniz diğerlere nazaran müşterisi belli tanınmış bir marka olduğu için batma riskiniz daha azdır. Aylık ortalama yerine göre değişir fakat küçük bir ilçede bile geliri 2000-3000 arası olabilir. Fakat nasıl başvuru yapacağım diyorsanız büyük firmaların sitelerine girip bayilik veriyor mu diye bakabilirsiniz eğer ki bayilik veriyorsa başvuru yapabilirsiniz. Ticaret yapmak istiyorsanız bayilik almak sizin için avantajlı olacaktır ayrıca bayilik aldığınız zaman sizin aldığınız bayi gelip işletmenizi kendisi kuruyor. Bunun için firmaya belli bir miktar verebilirsiniz fakat sermayesiz bayilik veren firmalar vardır bunları araştırmanız gerekmektedir. Sermayesiz ne yazık ki hiçbir iş yoktur ticaret bazında sermayesiz işler nelerdir diyorsanız ancak sermayesiz bayilik veren firmalar bulmak gerekir. Bunu yapmak girişimci iş fikirleri arasındadır.

Sonuç olarak sermayesiz işler nelerdir diye soruyorsanız girişimci iş fikirleri bulmanız lazım ilk başta daha sonra sermayesiz bayilik veren firmalar bulmanız gerekmektedir. Bulduğunuz zaman bayi alarak iş yapabilirsiniz bunun için iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Eğer ki sermayesiz değil sermayem var diyorsanız yine bayi almak sizin için mutlaka avantajlı olacaktır


About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir